Studio Close To Metro Saude
Studio Close To Metro Saude São Paulo ligt op 2 km van de Botanische Tuin van São Paulo en binnen 15 minuten te voet van Saúde metrostation. Gasten zullen zeker profiteren van wifi en gratis priveparkeerplaatsen in het appartement van 31 m², dat zich in de Saude wijk bevindt.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen op 10 minuten rijafstand vanaf de Oca. Het Museu Afro Brasil ligt op 5 km van deze 1-slaapkameraccommodatie.
Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een balkon en een keuken voorzien van een wasmachine.
Deze accommodatie bevat een complete keuken met faciliteiten. Studio Close To Metro Saude ligt op 15 minuten rijden van de Congonhas luchthaven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Obelisco4,5 km
- Ibirapuerapark4,3 km
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion4 km
- MAM - Modern Art Museum4,1 km
- Convention Center Imigrantes3,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas7 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Lift
- Oplaadstation voor electrisch voertuig
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Studio Close To Metro Saude.
Gasten van Studio Close To Metro Saude kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Botanische Tuin van São Paulo, binnen 10 minuten rijafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museu Afro Brasil (5 km) en de Oca (4 km). - ❓
Beschikt Studio Close To Metro Saude over parkeergelegenheid?
Studio Close To Metro Saude heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Studio Close To Metro Saude?
Studio Close To Metro Saude bestaat uit 31 vierkante meter.